GÜNCEL

Berna Karakaya

Berna Karakaya kimdir, kaç yaşında, nereli?

Berna Karakaya kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu ve burcu?  Berna Karakaya ne iş yapıyor, mesleği? Berna Karakaya estetik mi, estetiksiz hali? Berna Karakaya hayatı ve biyografi detayları sizlerle birlikte olacak.  

Berna Karakaya hayatı ve biyografisi

Berna Karakaya Türk sosyal medya fenomeni ve aynı zamanda influencer olarak kariyerini sürdürmektedir. Sosyal medya hesaplarında aktif olan Berna Karakaya instagram üzerinde daha çok rol oynamaktadır. Yüz hatları, yüz güzelliği, saç rengi, makyajı ve göz yapısı ile hayranlarının gözdesi Berna Karakaya sosyal medya dünyasında giderek önemli bir konuma gelmektedir.

Berna Karakaya kimdir, kaç yaşında, nereli, boyu, kilosu, sevgilisi

Asıl mesleği Psikolojik Danışmanlık olan güzel fenomen Berna Karakaya öğrenimine İstanbul’da başlamıştır. Habire Yahşi Anadolu Lisesi’ni tamamladıktan sonra üniversiteyi MEF Üniversitesi Psikolojik Danışma ve Rehberlik bölümünde tamamaldı. Daha sonra Koç Üniversitesi’nde katılım belgesi aldı.

Feed ve story paylaşımlarında kurumsal markaların reklamlarına da yer veren Berna Karakaya giyim önerileri açısından da çeşitli kombinler paylaşmaktadır. Kombineleri takipçileri tarafından oldukça beğenilmektedir.

Berna Karakaya boy kilo ve burcu?

Sosyal medya fenomenleri arasında geniş bir kitleye sahip olan Berna Karakaya boyu, kilosu ve burcu hakkında bilgi bulamadık.

Berna Karakaya sevgilisi kim?

Berna Karakaya özel yaşamına ilişkin olarak sevgilisi olup olmadığına ilişkin şuan için net bir şey söyleyemiyoruz.

Berna Karakaya estetik oldu mu? Estetiksiz hali?

Berna Karakaya güzel yüz hatlarına sahiptir. Yüz gerdirme, burun estetiği ya da dudak dolgusu ya da kaş kaldırma gibi çeşitli işlem ve cerrahi müdahaleler yapı yapmadığı bilinmemektedir. Çoğu takipçisi doğal güzelliği olduğuna inanmaktadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: Content is protected !!