GÜNCEL

Bartu Dev

Bartu Dev kimdir, kaç yaşında, nereli?

Bartu Dev sosyal medya fenomenidir. 17 Ağustos 2001 İstanbul doğumludur. 2021 yılı itibari ile 22 yaşındadır. Memleketi aslen İstanbul’dur. Başta tiktok hesabı olmak üzere instagram, youtube kanalları üzerinden paylaştığı videolar ve resimlerle ünlenmeye başladı. Bartu Dev thebartudev kullanıcı ismi ile yıldızı parlayan genç fenomenler arasında yerini aldı.

Bartu Dev hayatı ve biyografisi

Bartu Dev 17 Ağustos 2001 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Öğrenimine doğup büyüdüğü İstanbul’da başladı. Sosyal medya hesapları üzerinden paylaştığı içeklerle ününü yaydı. 2018 yılında 2017 yılında siber dolandırıcılık suçlamaları ile gündeme gelen ve 11 ay hapis yatan Ayda Kutay ile tanıştı ve sevgili oldular. Ancak bu ilişki sonradan bitmiştir.

Bartu Dev boy kilo yaş hayatı, biyografi ve vikipedi bilgileri

Bartu Dev günümüzde paylaşımlarına devam etmektedir.  

Bartu Dev boy kilo ve hangi burç?

Bartu Dev boyu 1.75 cm kilosu 72 kg ve burcu Aslan.

Bartu Dev sevgilisi

Bartu Dev sevgilisi şuan için yoktur. Bir dönem kendisi gibi fenomen Ayda Kutay ile sevgili oldu 2018 yılında tanışan çiftin ilişiklerini noktaladıkları bilinmektedir.

Bartu Dev hayatı, kimdir, kaç doğumlu, ne iş yapar, biyografi bilgileri,  tiktok, youtube, instagram paylaşımları, şimdi kimle sevgili, fotoğrafları, babası, Bartu Dev Ayda Kutay ilişkisi hakkında bilgiler verdik.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
error: Content is protected !!