GÜNCEL

Aylin Akpınar

Aylin Akpınar kimdir, kaç yaşında, nereli?

Aylin Akpınar kimdir, nereli, kaç yaşında boyu, kilosu, burcu? Aylin Akpınar kimin kızı, babası annesi kim? Aylin Akpınar dizi ve reklam filmlerinden ne kadar kazanıyor? Aylin Akpınar sevgilisi var mı? Aylin Akpınar hayatı, vikipedi ve biyografi detayları sizlerle. 

Rol aldığı reklam filmleri ve model olarak yer aldığı katalog çekimleri ile hızlı bir şekilde yükselişe geçen çocuk oyuncu Aylin Akpınar kısa sürede dikkatleri üzerine çekerek dizi filmlerde rol lamaya başladı. 2019 yılında başladığı dizi oyunculuğunda 3 ayrı dizi film projesinde rol aldı. Yıldızı 2021 yapımı Kardeşlerim dizisi ile parlayan Aylin Akpınar daha önce İstanbullu Gelin, Aşk Ağlatır, Mucize Doktor ve Keşke Hiç Büyümeseydik dizi film projelerinde de birbirinden farklı rollerle izleyicinin karşısına çıktı.

Aylin Akpınar kimdir, kaç yaşında, nereli, boyu, kilosu, dizileri, sevgilisi

Aylin Akpınar hayatı ve biyografisi

Aylin Akpınar 11 Mayıs 2012 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Eğitim hayatına İstanbul’da ilköğretim sıralarında devam eden başarılı ve yetenekli çocuk oyuncu Aylin Akpınar’ın babası ve annesi instagram hesabını yönetmektedir. Aylin Akpınar oyunculuk kariyerine önce modellik yaparak başladı. Ardından ünlü firmaların ve markaların reklam filminde rol aldı.

Rol aldığı reklam filmlerinde bazıları şöyledir; Allianz, Redoxon Kids, İstikbal, Defacto, Bingo, Deno Kids, Pınar Kido ve Morhipo Kids.

Aylin Akpınar dizi oyuncusu olarak ilk ekran deneyimini Küçük Ayşe rolü ile  Keşke Hiç Büyümeseydik adlı dizi film ile gerçekleştirdi. Ardından İstanbullu Gelin dizisinde Arya rolünü oynadı. Aynı yıl Aşk Ağlatır dizisinde Ada Meryem rolüne hayat veren isim oldu.

2020 yılında Mucize Doktor dizisinde Zehra rolü ile ekranlarda yer alan Aylin Akpınar yıldızının parladığı ve en büyük çıkışını yakaladığı dizi film projesi Kardeşlerim dizisi oldu. Bu dizide Emel Eren rolü ile çok geniş bir hedef kitleye sahip oldu.

Aylin Akpınar günümüzde Yusuf Güney Gün menajerlik ile çalışmakta olup hem eğitimine hem de dizi film projelerine devam etmektedir. Aylin Akpınar’ın henüz rol aldığı bir sinema filmi yoktur.  

Aylin Akpınar boy kilo yaş ve burcu?

Aylin Akpınar boyu 1.38 cm kilosu 30 kg burcu Boğa. 2021 yılı baz alındığında 9 yaşındadır.

Aylin Akpınar ne kadar kazanıyor?

Aylin Akpınar birden çok reklam filminde aynı zamanda dizi filminde rol aldı. Bunun yanında modellik de yaptı. Ancak çocuk oyuncun ne kadar kazandığı bilinmemektedir.

Aylin Akpınar dizileri ve filmleri

Aylin Akpınar oynadığı diziler? Aylin Akpınar hangi dizilerde rol aldı?

  • 2021 Kardeşlerim (Emel Eren)
  • 2020 Mucize Doktor (Zehra)
  • 2019 Aşk Ağlatır (Ada Meryem)
  • 2019 İstanbullu Gelin (Arya)
  • 2019 Keşke Hiç Büyümeseydik (Küçük Ayşe)

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: Content is protected !!