GÜNCEL

Ayda Kutay

Ayda Kutay kimdir, kaç yaşında, nereli?

Ayda Kutay Tiktok ve sosyal medya fenomenidir. 14 Şubat 1998 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Aslen Malatyalıdır. 2021 yılı itibari ile 23 yaşındadır. Ayda Kutay video ve içerikleri ile yıldızı parlamaya başladı. 2017 yılında Ducky Layne çetesi üyesi olması suçundan tutuklandı ve 11 ay hapis cezasına çarptırıldı.

Ayda Kutay boy kilo yaş hayatı, biyografi ve vikipedi, ifşa, estetiksiz hali, tutuklandı

Ayda Kutay ifşa mesajları bunun yanında estetiksiz, eski hali ve estetiksiz hali fotoğrafları ve resimleri, burun estetiği ve geçirdiği operasyonlar takipçilerinin en çok merak ettiği konular arasında yer almaktadır.

Ayda Kutay hayatı ve biyografisi

Ayda Kutay 14 Şubat 1998 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Memleketi aslen Malatya’dır. Anne ve babası ayrıdır uzun bir zaman önce yollarını ayırmış ve boşanmıştırlar. Güzel fenomen bugün halen annesi ile beraber yaşamını sürdürmektedir. Çocukluk ılları ve öğrenim hayatına İstanbul’da başlayan Ayda Kutay liseden mezun olduktan sonra üniversiteyi İstanbul Kültür Üniversitesi Sivil Havacılık bölümünde sürdürmeye başladı.

Ayda Kutay fotoğrafları çektiği videolarla ünlendi. 2017 yılında Ducky Layne çetesi üyesi olması nedeni ile siber dolandırıcılık suçlarından tutuklandı ve 11 ay hapiste kaldı. Cezaevinden çıktıktan sonra zor günler geçirdi.

Ayda Kutay iki dövmeye sahiptir. Bunun yanında piercingleri de var. Beşiktaş taraftarı olan güzel fenomen saf ve bir o kadar kin tutmayan bir kişiliktir. Takipçilerinin zaman zaman sorguladığı bazı soruları açıklığa kavuşturmak gerekirse;  Ayda Kutay Uzunmakarna, Özgür Balakar ile kardeş değildir. Ayrıca Ayda Kutay Gamze Karta ile barıştığı haberi doğrulanmıştır.

Ayda Kutay boy kilo ve hangi burç?

Ayda Kutay boyu 1.72 cm kilosu 48 kg ve burcu ise Kova.

Ayda Kutay sevgilisi

Ayda Kutay sevgilisi Bartu Dev oldu. Ancak günümüzde bu ilişki devam etmemekktedir.

Ayda Kutay estetiksiz, eski hali ve estetiksiz hali?

Ayda Kutay burun estetiği doktoru Ozan Balık’tır. Estetiksiz haline rastlamak mümkün.

Ayda Kutay neden hapis yattı ve tutuklandı?

Ayda Kutay 2017 senesinde Ducky Layne çetesi üyesi olmasından ötürü siber dolandırıcılık suçundan tutuklandı ve 11 ay hapis cezasına çarptırıldı.  

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
error: Content is protected !!