GÜNCEL

Ayça Ekin Beğen kimdir?

Kuaförüm Sensin Ayça kimdir? Ayça Ekin Beğen kimdir? Nereli? Kaç yaşında?

Kuaförüm Sensin Ayça kimdir sorusu izleyiciler tarafından merak konusu olurken Kuaförüm Sensin Ayça aslında diğer yarışma programlarından tanıdığımız bir isim. İlk olarak 2013 yılında katıldığı yarışma programının ardından günümüze kadar pek çok yarışmada ve filmde rol almaya başladı. Biyografi bölümümüzde Kuaförüm Sensin Ayça hayatı, biyografisi ve özgeçmişi sizlerle. 

Ayça Ekin Beğen hayatı ve biyografisi

Türk yarışmacı, oyuncu Ayça Ekin Beğen 23 Ağustos 1988 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Memleketi aslen Elezağ. Eğitim hayatına İstanbul’da başladı. İlkokulu bitildikten sonra eğitimine çeşitli nedenlerden dolayı son verdi. İstanbul’da yaşadığı süre zarfında çeşitli ajanslarda çalıştı. 2013 yılında ilk defa  “Ana Ocağı” TV yarışma programı ile tanındı. Ancak en büyük çıkışını 2015 yılında “Kısmetse Olur” TV yarışma programı ile yaptı. Burada partneri Emre Ubeyli olan birlikteliği ile büyük bir hedef kitlesine ve hayran kitlesine ulaştı. “Kısmetse Olur” TV yarışma programının 2. sezonunda da yer alan  Ayça Ekin Beğen bu kez Gökhan Sara ile anılmaya başlandı. Özel yaşamında 31 Temmuz 2015 tarihinde evlendi. Ancak bu evlilik uzun sürmedi ve boşandı. Ayça Ekin Beğen’nın kocası “Küçük Ağa” dizisinde rol alan bir oyuncuydu. Kısmetse Olur TV yarışma programından sonra Öykü Deşat Akademi’de oyunculuk dersleri almaya başladı. Hazırlık aşamasında olan “Dişisel Gelişim” Sinema Filminde oynayacak olan Ayça Ekin Beğen 2019 yılında Kuaförüm Sensin yarışmasında yarışmacı olarak yer aldı. 

Ayça Ekin Beğen boyu, kilosu, burcu ve yaşı?

Ayça Ekin Beğen boyu 1.64 cm kilosu 52 kg burcu Aslan ve yaşı 30.

Ayça Ekin Beğen sevgilisi

31 Temmuz 2015 tarihinde sevgilisi şimdilik yoktur. Ancak daha önce 31 Temmuz 2015 tarihinde bilinen bir dizi oyuncusu ile evlendi ve boşandı.

Ayça Ekin fotoğrafları

Ayça Ekin Beğen instagram hesabı

Ayça Ekin Beğen instagram hesabı için tıklayın.

Ayça Ekin Beğen dizileri

Ayça Ekin Beğen hangi dizilerde ve hangi televizyon yarışmlarında oynadı?

  • 2019 Kuaförüm Sensin
  • 2019 Dişisel Gelişim Sinema Filmi
  • 2015 Kısmetse Olur TV yarışma programı
  • 2013 Ana Ocağı TV yarışma programı

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
error: Content is protected !!