GÜNCEL

Ataberk Doğan

Ataberk Doğan kimdir, kaç yaşında, nereli?

Ataberk Doğan Türk sosyal medya fenomeni, sinema oyuncusu, viner ve aynı zamanda youtuber’dır. 28 Mayıs 1993 senesinde Edirne’de doğmuştur. 2021 yılı itibarı ile 28 yaşındadır. Trakya şivesiyle paylaştığı vineler sayesinde dikkatleri çekmeye başladı. Kokoreççi Ali ve Muhacir Recep’e yaptığı telefon şakalarıyla popüler oldu.

Ataberk Doğan hayatı ve biyografisi

Ataberk Doğan 28 Mayıs 1993 yılında Edirne’de doğmuştur. Öğrenimine Edirne’de başladı. Liseden mezun olduktan sonra üniversite eğitimine İstanbul Arel Üniversitesinde devam etti.

Ataberk Doğan boy kilo yaş hayatı, biyografi ve vikipedi bilgileri

Ataberk Doğan Trakya şivesiyle paylaştığı vineler, Kokoreççi Ali ve Muhacir Recep telefon şakalarıyla adım attı.  Daha sonra Discord ve Dlive platformlarında yayın yaptı. Ardından oyunculuk yapmaya başladı. 2019 yılında beyazperde de Kırk Yalan sinema filminde Sadık rolüne hayat verdi.

Ataberk Doğan sosyal fenomeni olmadan evvel ayakkabı satışı yapmıştır. Aynı zamanda Dj’lik yaptı. Sosyal medya platformları arasında; Instagram, Twitter, Dlive, Youtube, YouNow, Discord ve Twitch kullanmaktadır. Ataberk Doğan’ın Boo isminde bir köpeği bulunmaktadır.

Ataberk Doğan Fenerbahçe taraftarıdır. Ataberk Doğan cerrah sevgilisi ile de bir dönem gündemde yer almıştır. Video içerik üreticisi Ataberk Doğan anne, babası ve birde kız kardeşi bulunmaktadır. Ataberk Doğan nişanlı olup, yaşamını İstanbul’da devam etmektedir.  

Ataberk Doğan boy kilo ve hangi burç?

Ataberk Doğan boyu 1.75 cm kilosu 83 kg ve burcu İkizler.

Ataberk Doğan sevgilisi, nişanlısı kim?

Ataberk Doğan sevgilisi bulunmaktadır. Yakın bir tarihte nişan yapmıştır.

Ataberk Doğan dizileri ve filmleri

Ataberk Doğan oynadığı diziler? Ataberk Doğan hangi dizilerde oynadı?

  • 2019 Kırk Yalan

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: Content is protected !!