GÜNCEL

Aslı Afşaroğlu

Aslı Afşaroğlu kidir, kaç yaşında, nereli?

Aslı Afşaroğlu kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu ve burcu, sevgilisi? Aslı Afşaroğlu açık hali, estetiksiz hali, ne okuyor, mesleği nedir, ne iş yapar? Afşaroğlu Talha Koyun sevgili mi? Aslı Afşaroğlu kendi markası adı ne Aslı Afşaroğlu hayatı ve biyografi bilgileri detayları sizlerle.   

Aslı Afşaroğlu hayatı ve biyografisi

Aslı Afşaroğlu 8 Mart 1995 yılında İzmir’de doğmuştur. 22 yaşında bir kardeşi bulunan Aslı Afşaroğlu’nun babasının mesleği öğretmenliktir. Babası öğretmen olduğu için 4 yaşına kadar Şanlıurfa’da yaşamını sürdürdü. Daha sonra yeniden İzmir’e ailesi ile dönen Youtuber Aslı Afşaroğlu liseyi tamamladıktan sonra üniversite eğitimine Gediz Üniversitesi’nde devam etti. Fakat üniversitenin kapanmasının ardından üniversite eğitimine İzmir 9 Eylül Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nde sürdürdü ve bu alandan mezun oldu.

Aslı Afşaroğlu boy kilo yaş hayatı, biyografi ve vikipedi bilgileri.

Aslı Afşaroğlu kendi evinden kesitlerin yer aldığı videolarla yıldızı parlamaya başladı. 2018 yılında İstanbul’a taşındıktan sonra hayatı tamamen değişmeye başladı. Günümüzde yaşamını İstanbul’da sürdürse de İzmir’e ailesini görmeye gitmektedir.

Ketum bir kişilik olan Aslı Afşaroğlu kitap okumayı seven güzel fenomen lise sıralarında Harry Potter serisini zevkle okumuştur. En sevdiği film The Notebook. Ayrıca dikiş dikmek ve blog yazmak hobileri arasında listede ilk sıralarda yer almaktadır.

Aslı Afşaroğlu, youtube kanalı üzerinden çektiği videolar ve sıra dışı kombinlerle dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Özellikle Tesettür giyim konusunda tasarladığı kombinler, kendi dokunuşları ile diktiği parçalarla odak noktası haline gelmiştir.

Aslı Afşaroğlu boy kilo yaş ve hangi burç?

Aslı Afşaroğlu boyu 1.60 cm kilosu 55 kg ve burcu ise Balık. 2021 yılı itibarı ile 26 yaşındadır.

Aslı Afşaroğlu sevgilisi kim?

Aslı Afşaroğlu sevgilisi ve özel yaşamı ile gündem olmuştur. Aslı Afşaroğlu Talha Koyun ile bir dönem sevgili oldu. Ancak bu ilişki sona ermiştir.  

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
error: Content is protected !!