GÜNCEL

1 Milyon Mehmet

1 Milyon Mehmet kimdir, kaç yaşında, nereli?

1 Milyon Mehmet diğer adı ile 1 Milyoncu Mehmet günümüzde Mersin’de yaşamını sürdürmektedir. Tam ve gerçek ismi Mehmet Bucak’tır. 1 Milyon Mehmet lakaplı Mehmet Bucak 1968 yılında Mersin’de doğdu ve 52 yaşındadır.

1 Milyon Mehmet kimdir, kaç yaşında, nereli, boyu, kilosu, hastalığı, eşi

Özellikle instagram ve youtube hesapları üzerinden paylaştığı videolarla ünlenmeye başladı. Demet Akalın ve Alişan’ın sunduğu Demet ve Alişan ile Sabah Sabah programına katılmasıyla dünyası tamamen değişti. 1 Milyon Mehmet katıldığı bu programın sonunda stüdyodan hemen çıkartılması sosyal medya da yankı uyandırdı.

1 Milyon Mehmet hayatı ve biyografisi

Mehmet Bucak, 1968 yılında Mersin’de doğmuştur. Eğitim hayatına Mersin’de başladı. Daha sonra okulu bıraktı. Kaportacılık yaptı. İstanbul’da askerliğini yaptıktan Mersin’e döndü. Ardından evlendi Bu evliliğinden 3 kız çocuğu doğdu.  

1 Milyon Mehmet ya da 1 Milyoncu Mehmet lakabı nereden geliyor?

Mehmet Bucak memleketi Mersin’de işlerinin kötü gitmesi ve kısmı olarak akli dengesinin yerinde olmadığı iddiaları ile Mersin sokaklarında dilendiği için ve sokaktaki vatandaşlardan 1 milyon istediği için lakabı 1 Milyon Mehmet 1 Milyoncu Mehmet olmuştur.

1 Milyon Mehmet nasıl fenomen oldu?

Bir Milyon Mehmet Mersin’de hazır giyim sahibi olan Ahmet Yağmur sayesinde olmuştur. Ahmet Yağmur Bir Milyon Mehmet ile aly edilmesine dayanamayarak adına youtube ve instagram üzerinden hesaplar açtı. Böylece çektiği videolarla kısa sürede ünlendi ve feneomen oldu. Ahmet Yağmur sosyal medyadan elde edilen tüm gelirleri Bir Milyon Mehmet’e vermektedir.

Bir Milyon Mehmet, Mehmet Bucak dikkatleri katıldığı televizyon programı ile de çekti. ‘Demet ve Alişan ile Sabah Sabah’ programına konuk oldu ve şarkı söyledi. Mersin’li Cihangir kennedy ile videoları bulunan 1 Milyon Mehmet Mehmet Bucak’ın en büyük hayali bir gün İbo Show’a çıkmak. İnstagram için tıklayın.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: Content is protected !!